9.hodina: 14,55 -15,40

» Úspešní študenti
Úspešní študenti

Alena Kontárová

Pôsobí v divadelnom súbore, ktorý získal 3. miesto v celoslovenskej súťaži „Zlatá priadka“. Zároveň obsadila 3. miesto v československej súťaži v motokárach na rok 2009 „Moravský pohár“. Počas celého štúdia dosahuje výborný prospech.

Dušan Tomič

Reprezentuje školu i mesto Galanta v behoch na dlhých tratiach – Beh Galantou, Beh oslobodenia obce Trstín, atď. Počas štúdia dosahuje veľmi dobrý prospech.

Kristián Šlosár

Úspešne reprezentoval školu v astronomickej súťaži „Čo vieš o hviezdach?“ a umiestnil sa v krajskom kole na 2. mieste. Počas celého štúdia dosahuje výborný prospech.

Lukáš Lancz

Úspešne reprezentuje školu i mesto Galanta v boxe. V roku 2009 obsadil 1. miesto na majstrovstvách SR v mladšom doraste a 3. miesto v staršom doraste. Počas celého štúdia dosahuje výborný prospech.

Miroslav Chovanec

Reprezentuje mesto Galanta v kolkárskych súťažiach už niekoľko rokov. Na majstrovstvách SR sa umiestnil na 2. mieste v dvojiciach i v družstvách a na 3. mieste v jednotlivcoch.

Natália Ščasná

Úspešne reprezentuje v oblasti spoločenských tancov. Na ostatných majstrovstvách Slovenskej republiky obsadila 3. miesto v kategórii „Mládež do 18 rokov“ v štandardných tancoch a 5. miesto v „Desiatich tancoch.“ Reprezentovala SR v európskej súťaži.

Nina Lauková

Reprezentuje školu v súťažiach z nemeckého jazyka, kde sa v školskom roku 2008/2009 umiestnila na 2. mieste v krajskom kole. Počas štúdia dosahuje výborný prospech.

Zuzana Bachratá

Reprezentovala Slovenskú republiku na majstrovstvách Európy v hádzanej žien do 17 rokov.

Aktívne pôsobí v hádzanárskom klube Duslo Šaľa. Počas štúdia dosahuje veľmi dobrý prospech.

Veronika Gálová

Pôsobí v divadelnom súbore, ktorý získal 3. miesto v celoslovenskej súťaži „Zlatá priadka“. Počas celého štúdia dosahuje výborný prospech.

Veronika Dufalová

Za 1. miesto v krajskom kole súťaže SOČ a úspešnú reprezentáciu školy v celoslovenskej súťaži SOČ.

Zároveň dosahuje výborné študijné výsledky z jednotlivých predmetov.

Pavol Kögler

Za 1. miesto v krajskom kole astronomickej súťaže „Čo vieš o hviezdach“ a úspešnú reprezentáciu školy v celoslovenskej súťaži. Zároveň dosahuje vynikajúce študijné výsledky z jednotlivých predmetov.

Alexandra Bagiová

Za 1. miesto v celoslovenskej súťaži „Olympiáda zo slovenského jazyka“ a 3. miesto v celoslovenskej súťaži z dejepisu „Otázniky histórie“.

Zároveň dosahuje vynikajúce študijné výsledky z jednotlivých predmetov a reprezentuje školu vo volejbale.